Entry List

Central European Cup (4th leg)

First name Surname Club Division Category Class
Reiner Kluger  BSC-Pirkdorfersee Barebow senior M
Monika  Koller BSC-Pirkdorfersee Barebow senior W
Aljaž Matija Brenk DLL- Potens Compound cadet M
Vencel Csernák Hungary Compound cadet M
István Csernák Hungary Compound cadet M
Mihael Čuric PSK Zagreb 1955 Compound cadet M
Tim  Jevsnik Sokol Compound cadet M
Lorenzo Vujanic PSK Zagreb 1955 Compound cadet M
Lara Drobnjak PSK Zagreb 1955 Compound cadet W
Aneja  Pajk DL Šmarna gora Compound cadet W
Dávid Varga Hungary Compound junior M
Peter Gal LK Senica, SLOVAKIA Compound senior M
Den  Habjan LK Kamnik Compound senior M
Stefan  Heincz VAS-Villach Compound senior M
Péter Ludmány Hungary Compound senior M
Michael  Matzner AC Sagittarius Compound senior M
József Péller Hungary Compound senior M
Wolfgang  Pirmann VAS Villach Compound senior M
 Gerhard Pölzl BC Union Graz-Seiersberg Compound senior M
Filip Šimic PSK Zagreb 1955 Compound senior M
Maja Dardor Hungary Compound senior W
Kateryna Dotsenko  BC Union Graz-Seiersberg Compound senior W
Barbora  Galova LK Senica, SLOVAKIA Compound senior W
Márk  Bencsik Hungary Recurve cadet M
Dieter Daxböck BSV-Thurnberg Recurve cadet M
Maximilian Hasslacher BSC Schwaz/Vomp Recurve cadet M
Timej Jeras AC Kamnik Recurve cadet M
Markus Kurz BSC Schwaz/Vomp Recurve cadet M
Lukas Kurz BSC Schwaz/Vomp Recurve cadet M
Daniel Olasz Hungary Recurve cadet M
Marcel Paplogo Hungary Recurve cadet M
Miha Rozic AC Kamnik Recurve cadet M
Julian Schweighofer BSC Schwaz/Vomp Recurve cadet M
Anna-Maria  Broeckx ASKÖ Steyrermühl Recurve cadet W
Ana Cerovski PSK Zagreb 1955 Recurve cadet W
Angelina Djukic Viktringer Sportclub Recurve cadet W
Sydney Golob BSC Wörthersee Recurve cadet W
Teja Habjan AC Kamnik Recurve cadet W
Enikő  Kovács Hungary Recurve cadet W
Irina Prochinig Viktringer Sportclub Recurve cadet W
Laura Rompos Hungary Recurve cadet W
Slana Špela AC Kamnik Recurve cadet W
Mátyás  Balogh Hungary Recurve junior M
Aleksa  Galic AC Kosutnjak Recurve junior M
Aleksa  Obradovic AC Kosutnjak Recurve junior M
Sergej  Podkrajšek LK Maribor Recurve junior M
Noah  Schönfellner OLBC Gloggnitz Recurve junior M
Bence Szélesy Hungary Recurve junior M
Mátyás  Szüts Hungary Recurve junior M
Levente Zoltán Hungary Recurve junior M
Mina  Matevska AC Kosutnjak Recurve junior W
Lili Örkényi Hungary Recurve junior W
Petra  Regőczi Hungary Recurve junior W
Katarina  Sikirus SK Nis Recurve junior W
Elisabeth Straka  OLBC Gloggnitz Recurve junior W
Luka Arnez AC Kamnik Recurve senior M
Árpád Banda Hungary Recurve senior M
Harald  Fenz UBSC Artemis Wien Recurve senior M
 Rudolf Grube OLBC Gloggnitz Recurve senior M
Andreas  Gstöttner UBSC Artemis Burgenland Recurve senior M
Christian Leitgeb  Viktringer Sportclub Recurve senior M
Erwin Rebernig BSK-Kelag Recurve senior M
Djordje  Redza AC Kosutnjak Recurve senior M
Nikola  Stefanovic SK Nis Recurve senior M
Lukas Stuefer BSC-Kaiserwinkl Recurve senior M
Manuela  Fuchs UBSC Artemis Wien Recurve senior W
 Elisabeth Grube OLBC Gloggnitz Recurve senior W
Kitty Krassóvári Hungary Recurve senior W
Magret Pleschberger Viktringer Sportclub Recurve senior W
Nina  Riess UBSC Artemis Steiermark Recurve senior W